top of page
homebnr1.JPG

Güç ve Fitness GYM İstanbul Maltepe ve Kartal'da 

İster spora yeni başlıyor olun, ister senelerdir spor yapıyor olun Güç ve Fitness GYM’deki programlamamız ve eğitmenliğimizden maksimum fayda sağlarsınız.

Güç ve Fitness GYM sadece randevu ve özel ders usülü ile çalışmaktadır ve temel olarak 2 farklı çalışma tipimiz var.

Grup Özel Ders

Grup özel dersleri maksimum 6 kişi ile sınırlıdır. Grup özel derslerinde birebir çalışmaya yakın ilgi alırsınız. Grup özel ders programlaması genel periyodizasyon ve programlama içerisinde gerçekleşir. Yani ne zaman başlarsanız başlayın sürekli gelişim üzerine kuruludur.

Antrenman boyunca size özel istasyonunuz ve alanınızla salgın riskini minimuma indiririz.

VIP özel dersler birebir gerçekleşir. Aşırı kilo ve/veya ortopedik rahatsızlıklar nedeniyle hareket kapasitesinde ciddi kayıp olan kişiler için öneririz. 

VIP Özel Ders

Hangi paketi alırsanız alın kayıt sonrası ilk randevunuz özel ders şeklinde birebir gerçekleşir. Bu derste temel ölçümleriniz alınır ve temel fiziksel becerileriniz ölçülür, program boyunca dikkat etmeniz gereken şeyler belirlenir, bunlarla ilgili video kütüphanesi hazırlanır iletilir, derslerden hangileriyle başlamanız gerektiği belirlenir.

Her 8 haftada bir değerlendirme dersleri olur, tüm üyelerimizin 8 haftada bir değerlendirme dersine katılması gerekmektedir.

Tüm paketlerimize ek olarak Beslenme Protokolü ve Online Destek paketi alabilirsiniz. Bu paketlerimiz Güç ve Fitness uzaktan katılımlı YAK yağ yakma programı ve Bro-90 / Booty-90 beslenme protokolleri üzerine kuruludur. Bu programlarla ilgili ayrıntılı bilgiyi www.gucvefitness.com dan alabilirsiniz.

Grup ve VIP özel derslerin tamamının antrenman programlaması eğitmenlerimizle birlikte Yankı Tansuğ tarafından yapılmaktadır.

Güç ve Fitness GYM’de antrenman programlaması maksimum fayda içindir. Grup özel ders programlamamız dönemsel periyodlama içerir. Bizim hedefimiz sadece size spor yaptırmak değil size koçluk yapmaktır, bu yüzden antrenmanların bütününden en iyi faydayı almanızı hedefleriz. Kısaca grup özel derslerimiz başka bir yerde alacağınız birebir dersten daha fazla fayda sağlayacaktır.

Online Randevu

Fitness

"  Güç ve Fitness GYM’de amacımız daha sağlıklı ve fit bir vücuttur.  "

Daha fit ve formda bir görünüm

Daha düşük yağ oranı

 

Daha yüksek kas kütlesi

 

Güç kazanımı

Yüksek hareket kapasitesi

 

Hız, çeviklik ve dengede artış

 

Ortopedik dengesizliklerin çözümü

Çalışma amaç ve hedeflerimizdir.

girya

Hareket kapasitesi  ve sağlık önceliği prensibi!

Herkes daha iyi bir vücut sahibi olmak ister ve Güç ve Fitness bunu sağlar. AMA bizler için hareket kapasitesi ve sağlık vazgeçilmezdir. Bu yüzden tüm yöntemlerimiz görünüşünüz dışında hareket kapasitesi ve sağlığınızı da geliştirmeye yöneliktir.

bottom of page