top of page

Eğitmenler

ytgym.jpg

Yankı Tansuğ

1972 Adana doğumlu Yankı Tansuğ 2016 yılından beri sosyal medyada Güç ve Fitness kanallarını yönetmekte. Sosyal medyada kendine has tarzı ve yöntemleri ile kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmış olan Yankı Tansuğ ağırlık çalışmanın yanında yüzme, atletizm, voleybol, yelken, dağcılık, kaya tırmanışı, dağ maratonu sporlarıyla uğraşmış ve 2014’den beri Powerlifting ve CrossFit’e ağırlık vermiştir. Uyguladığı tüm yöntemlerin bilim ve kanıta dayalı olmasına önem veren Yankı "Safsata yok Saçmalık Yok" kavramını Güç ve Fitness'ın ana prensiplerinden biri haline getirmiştir. 

instagram/gucvefitness

instagram/yakadamyanki

20210316_175553.jpg

Esra Altınöz

1992 Adana doğumlu Esra Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu Futbol Antrenörlüğü Bölüm mezunu. Spora 2009 yılında başlayan Esra bu macerasına 2010'da spor eğitimine başlayarak devam etti. Eğitim hayatı boyunca, gelişimine katkı sağlayacak birçok kurs ve workshopa katıldı.
Eğitimi sonrası reformer pilates, pilates ve fitness eğitmenliği yapan Esra  2017 yılında Adana’da kendi spor stüdyosunu işletmeye başladı.  2020 yılında İstanbul'a taşınmasıyla birlikte Güç ve Fitness ekibine katıldı. Hareket Fabrikası dışında Güç ve Fitnss GYM spor salonunda da görev alıyor. 

Instagram/bodybyesra

askin.jpeg

Aşkın Kübra Güner

1999 İstanbul doğumlu Aşkın Kübra Güner, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Fitness Antrenörlüğü Bölümü mezunu. Spora 2013 yılında başlayan Aşkın, 2017’den itibaren spor yaşamına Fitness Eğitmeni olarak devam etti. Eğitim hayatı boyunca pek çok kurslara, seminerlere katılmış ve katılmaya devam ediyor.

 

2018’den itibaren Reformer Pilates'e yönelmiş ve bu alanda da kendini geliştirmiştir. 2021 yılında Çanakkale’den İstanbul’a geri dönmüş olup Güç ve Fitness ekibine katılmıştır. Hareket Fabrikası'nda online derslerde ayrıca Güç ve Fitness GYM de görev almaktadır. 

Instagram/askingunerpt

Hakkımızda

Güç ve Fitness Tüm Türkiye'yi forma sokma vizyonu ile 2017 yılında Yankı Tansuğ tarafından kurulmuştur.

Güç ve Fitness'ın ilk spor stüdyosu Güç ve Fitness GYM 2020 yılında açılmıştır.


Güç ve Fitness GYM’de amacımız daha sağlıklı ve fit bir vücuttur.
 

Daha fit ve formda bir görünüm

​Daha düşük yağ oranı

 Daha yüksek kas kütlesi

 Güç kazanımı

​Yüksek hareket kapasitesi

 Hız, çeviklik ve dengede artış

 Ortopedik dengesizliklerin çözümü


Çalışma amaç ve hedeflerimizdir.

bottom of page