top of page

Hakkımızda

Güç ve Fitness Tüm Türkiye'yi forma sokma vizyonu ile 2017 yılında Yankı Tansuğ tarafından kurulmuştur.

Güç ve Fitness'ın ilk spor stüdyosu Güç ve Fitness GYM 2020 yılında açılmıştır.


Güç ve Fitness GYM’de amacımız daha sağlıklı ve fit bir vücuttur.


 Çalışma Amaç ve Hedeflerimiz:

 • Daha fit ve formda bir görünüm

 • ​Daha düşük yağ oranı

 • Daha yüksek kas kütlesi

 • Güç kazanımı

 • ​Yüksek hareket kapasitesi

 • Hız, çeviklik ve dengede artış

 • Ortopedik dengesizliklerin çözümü

PhotoGrid_1654414503399.jpg

Eğitmenlerimiz

Yankı Tansuğ

1972 Adana doğumlu Yankı Tansuğ 2016 yılında sosyal medyada Güç ve Fitness kanallarını kurmuştur. Sosyal medyada kendine has tarzı ve yöntemleri ile kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmış olan Yankı Tansuğ ağırlık çalışmanın yanında yüzme, atletizm, voleybol, yelken, dağcılık, kaya tırmanışı, dağ maratonu sporlarıyla uğraşmış ve 2014’den sonra Powerlifting ve CrossFit’e ağırlık vermiştir. 2018 Türkiye Powerlifing şampiyonası ve 2018 Avrasya Powerlifting şampiyonasında yaş kategorisinde birinci olmuştur. Powerlifting sporuna yeni başlayan sporculara yardım ve destek amacıyla Güç ve Fitness powerlifting derneğini kurmuştur.

Uyguladığı tüm yöntemlerin bilim ve kanıta dayalı olmasına önem veren Yankı Tansuğ "Safsata yok Saçmalık Yok" kavramını Güç ve Fitness'ın ana prensiplerinden biri haline getirmiştir. 

2016’dan bugüne uzaktan katılımlı beslenme ve spor programlarıyla 20,000’den fazla kişinin istedikleri vücut ve sağlığa kavuşmalarına yardımcı  olmuştur.

2021’de Maltepe Aydınevler’de Güç ve Fitness GYM’in ilk şubesini açmış, 2023’de ise Kartal Petrol İş ve Ataşehir Küçükbakkalköy şubeleriyle GYM projesini büyütmeye devam etmiştir.

https://www.instagram.com/gucvefitness/

https://www.instagram.com/yakadamyanki/

GYM-Anasyfa-Yeni-Banner1_edited.jpg

Kurucu

Esra Altınöz

1992 Adana doğumlu Esra Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulu Futbol Antrenörlüğü Bölüm mezunu. Spora 2009 yılında başlayan Esra bu macerasına 2010'da spor eğitimine başlayarak devam etti. Eğitim hayatı boyunca, gelişimine katkı sağlayacak birçok kurs ve workshopa katıldı.

Eğitimi sonrası reformer pilates, pilates ve fitness eğitmenliği yapan Esra  2017 yılında Adana’da kendi spor stüdyosunu işletmeye başladı.  2020 yılında İstanbul'a taşınmasıyla birlikte Güç ve Fitness ekibine katıldı. Hareket Fabrikası dışında Güç ve Fitness GYM spor salonunda salonlar sorumlusu olarak görev alıyor. 

2023 yılı IPF Türkiye Powerlifting Şampiyonası’na 52 kg sikletinde yarıştı.

 • Squat 115 kg - 52 kg Squat Türkiye 2.si 

 • Bench press  60 kg -52 kg Bench press Türkiye  2.si.

 • Deadlift  117,5 kg -52 kg Deadlift  Türkiye 3.sü.

 • Genel total 292,5 kg ile Türkiye 3.sü oldu.

https://www.instagram.com/bodybyesra/

20210316_175553.jpg

Salonlar Sorumlusu & Eğitmen

Mustafa Altundemir

1995 İstanbul doğumlu Mustafa Altundemir. Spora 2008 yılında basketbol ile başladı. Hayatının bu döneminden sonra spor ile amatör anlamda sürekli haşır neşir  oldu ve kendini geliştirdi.  Spor hayatına, 2013 yılında askeri okulu kazanmasıyla beraber, askeriyede eğitimler vererek devam etti. 2017 yılında direnç egzersizleriyle tanıştı ve bunun üstüne yoğunlaştı. Bu dönemde gerek öğrenmek gerekse çevresine yardımcı olmak amacıyla arkadaşlarına ücretsiz programlar dağıtarak kendini geliştirdi. Sonrasında fitness üzerine eğitimler aldı ve online koçluk hizmetleri vermeye başladı. Amacı her zaman hareket etmenin önemini insanlara aşılamak oldu. 

https://www.instagram.com/mustafaaltundemir/

mustafa.jpg

Eğitmen

Muhammed Derince

1998 Mersin doğumlu Muhammed Derince, Bartın üniversitesi spor bilimleri fakültesi rekreasyon bölümü mezunu. Spora 2016 yılında fitness, yüzme ve tenis branşlarıyla başladı. Eğitim hayatı boyunca özel eğitim koçluğu, tenis eğitmenliği ve fitness eğitmenliği yaptı. Kendini geliştirmek için pek çok kurslara, seminerlere katılmıştır. Kariyeri boyunca her yaş grubuyla çalışmış olması, özellikle ikili diyaloglarda başarılı bir eğitmen olmasını sağlamıştır.  

IMG_2765.jfif

Eğitmen

bottom of page